default_mobilelogo

Za 25. i 26. srpnja 2015. (subota poslijepodne i nedjelja) organizira se planinarski izlet na Grintovec (2558 mnv), Slovenija, Kamniške Alpe.

Izlet: uspon na Grintovec, noćenje - Cojzova koča na Kokrskom sedlu.

Polazak: subota, 25. srpnja 2015 u 12:00 h - hotel Park u Čakovcu.
Vrijeme hoda:  1. dan - uspon od Kamniške Bistrice (pl. dom) do Cojzove koče (4 - 4,5 h), noćenje.
                     2. dan - uspon na Grintovec i povratak u Kamnišku Bistricu (cca 5-6 h)

Oprema: za visokogorsko planinarenje (gojzerice, štapovi, jakna, kaciga, zaštita od sunca).

Zahtjevnost: zahtjevno, potrebna dobra fizička kondicija.

Prijevoz: osobni auti (Čakovec, Ptuj, Celje, Kamniška Bistrica).

Cijena: ( kombi - auto) = 180,00 kn
Noćenje u zajedničkom ležištu 8-10 € - dom (hrana, piće po želji - dom je obskrbljen)

Obavezno uzeti: osobnu ili putovnicu i važeću člansku iskaznicu (popust).
Na izlet mogu samo članovi planinarskih društava !!!

Napomena: u slučaju lošeg vremena izlet se odgađa!

Voditelj planinarskog izleta ima pravo promijeniti plan izleta uslijed nepredviđenih okolnost ili drugih nepredvidivih događaja tijekom izleta.

Prijave do 18. srpnja 2015. (Franjo Janković mob:098/982-6414, 040/631-600).

Informacije o izletu na društvenim sastancima „HPD-Međimurje“ svakog ponedjeljka u 20:00 sati, Dom amatera, Čakovec, Stjepana Radića br. 1.